Previous Entry Share Next Entry
Операція "Двері"
очі горять
viter_z_bayraku


Сьогодні я нарешті визрів.. Думав про це фарбування мало не півроку. А роботи на півгодини. Менше треба думати... :) Пішов в Леруа Мерлен. Там мені наколотили приблизно такої ж фарби, як на існуючих дверях. З першого разу не влучив у колір тому вертався, щоб зробили барву темнішою. І не довго думаючи за півгодини зафарбував вхідні двері. Щоправда злива дещо перервала процес. Одна бабця спитала чи я не з ЖЕКа. Коли зафарбував - спостерігав за реакцією людей зі сторони.. Хтось сказав шось на зразок "Нарешті".. Насправді - ціна питання - 109 гривень за фарбу і ще з десяток за кісточку. Якими двері були спочатку - за посиланням нижче..
  • 1
а де ці двері знаходяться?

особисто я дуже люблю групу Двері)

а чому ти морочився з кольором? можна було вбирати будь-який.

в принципі це круто, але хіба не за це ти платишь комунальні, може краще булоб вз'яти 120 гривень, купити 90 конвертів, написати листа і розіслати його депутатам райради, жекам, чи бозна кому, до компетенції котрих ця процедура входить як частина їх роботи?

За цивільним кодексом власником будинку є його мешканці. І двері ці - спільна власність таких як я. ЖЕК це лише СТО, якщо говорити автомобільними мірками. Тому компетенція якраз дотримана :)

(Deleted comment)
З іншого боку нормільно.. Там не помальовано і не подерто.

+1 за громадянську позицію! Ги.
Я колись лампочку поставив на поверсі /першому правда/ - досі світить, ги.

Я, коли був у києві, то свої двері на поверх малював і оздоблював трафаретками. :)
А за громадську позицію +1. Підтримую, бо сам так роблю. Нещодавно закидував знятим асвальтом дірки в дорозі. Люди ходили і їздили поруч і хоч би єдна зараза вийшла допомогти. так жиш нє!

вірю, що довго думав...
і без пафосу: думаю, що тільки завдяки такій позиції в цьому світі щось змінюється накраще.

майде не по темі: я постійно (частіше, ніж хотілося б) задаю собі питання, що у тих людей в голові, які скрізь малюють ці каракулі. це жах!

Молодець!
пс. зафарбовую двері вхідні та ліфтові з 2004.

вот именно! делов то.

Сам я живу в киеве в одном из спальных районов. всю сознательную жизнь поражаюсь врожденному долбоебизму соотечественников. как можно срать там. где живешь?!

Сам давно вынашиваю идею украсить дверь и порадный в то чесле нарисовав проекционную картинку. По принцыпу - http://www.google.com.ua/search?q=3%D0%B4+%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8+%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D1%81%D1%84%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B5&hl=uk&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=o-OlTuPqJMiKhQfqzeD-DQ&ved=0CC8QsAQ&biw=1366&bih=610

  • 1
?

Log in

No account? Create an account